MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - SEPARATOR CU FUZIBIL 2P 32A 10X38 CFBL2P32 - CFBL2P32 -
arrow_upward
SEPARATOR CU FUZIBIL 2P 32A 10X38 CFBL2P32
Preț online
38,19 Lei / buc
× tr-cfbl2p32
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
3
Pe stoc 3
LUGOJ 3
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă SEPARATOR CU FUZIBIL 2P 32A 10X38 CFBL2P32
Cod TR-CFBL2P32
Nr. articol de livrare CFBL2P32
Descriere:
Pentru dimensiune siguranta: 8.5x31.5 mm Conexiune conductor neutru: Nu Latime in numar de distante modulare: 2 Adancime de montare: 65 mm Date tehnice 32A, 10x38mm, Un=400V/690V, AC22B, 2P, LED