MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - PROIECTOR CU ACUMULATOR 20W IP44 WEL LEDFPC-WINK20-WL - LEDFPC-WINK20-WL -
arrow_upward
PROIECTOR CU ACUMULATOR 20W IP44 WEL LEDFPC-WINK20-WL
Preț online
100,65 Lei / buc
× vt-ledpcwi20
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
5
Pe stoc 5
TIMIȘOARA 5
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă PROIECTOR CU ACUMULATOR 20W IP44 WEL LEDFPC-WINK20-WL
Cod VT-LEDPCWI20
Nr. articol de livrare LEDFPC-WINK20-WL
Descriere:
Alimentare: baterie litiu 18650 3.7V 4400mAh Flux luminos: 2000lm - 100%, 1000lm - 50% Putere: 20W CRI: =75 Culoare lumina: 6500K Functii: 100% - 50% - OFF Intrare USB 5V 1A Grad de protectie: IP44 Carcasa: Plastic+Otel Carlig de agatat pliabil Timp de lucru: 2h - 100%, 4h - 50% Timp de incarcare: 5h Cablu incarcare USB-C 1m Încarcatorul USB nu este inclus