MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - DRIVER LED 24V 30W SLIM 220VAC IP20* LD-ZAS30WEC24-30 - -
arrow_upward
DRIVER LED 24V 30W SLIM 220VAC IP20* LD-ZAS30WEC24-30
Preț online
131,00 Lei / buc
× gtvlzas30w
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
3
Pe stoc 3
TÂRGU MUREȘ 3
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă DRIVER LED 24V 30W SLIM 220VAC IP20* LD-ZAS30WEC24-30