MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - DESC.SUPRAT.CC. 600V DC 20KA 72W T2 ESPD-DC40-600 UCPV 800V IMAX 40KA - -
arrow_upward
DESC.SUPRAT.CC. 600V DC 20KA 72W T2 ESPD-DC40-600 UCPV 800V IMAX 40KA
Preț online
375,55 Lei / buc
× espd2-40-600
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Nu este pe stoc
În depozitul exterior
Livrare: 1-5 zi de lucru
Pe stoc 0
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă DESC.SUPRAT.CC. 600V DC 20KA 72W T2 ESPD-DC40-600 UCPV 800V IMAX 40KA