MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - CONDENSATOR 55UF CU BORNE 400V WELL MOTCAP-55UF-PN-WL - MOTCAP-55UF-PN-WL -
arrow_upward
CONDENSATOR 55UF CU BORNE 400V WELL MOTCAP-55UF-PN-WL
Preț online
38,76 Lei / buc
× vt-motcap55f
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
5
Pe stoc 5
LUGOJ 5
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă CONDENSATOR 55UF CU BORNE 400V WELL MOTCAP-55UF-PN-WL
Cod VT-MOTCAP55F
Nr. articol de livrare MOTCAP-55UF-PN-WL
Descriere:
Condensator folosit la pornirea motoarelor electrice. Tensiune: 400V Capacitate: 55uF Fixare: cu surub Contacte: 4 pini