MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - BEC LED CLA DIM E27 9W/927 3000K LEDCLA75DIM 9.5 - LEDCLA75DIM 9.5 -
arrow_upward
BEC LED CLA DIM E27 9W/927 3000K LEDCLA75DIM 9.5
Preț online
43,46 Lei / buc
× omr54065170
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Nu este pe stoc
În depozitul exterior
Livrare: 1-5 zi de lucru
Pe stoc 0
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă BEC LED CLA DIM E27 9W/927 3000K LEDCLA75DIM 9.5
Cod OMR54065170
Nr. articol de livrare LEDCLA75DIM 9.5
Descriere:
Putere nominala 9,5 W Putere de construc?ie 9,50 W Tensiune nominala 220…240 V Mod de operare AC Re?ea Echivalent revendicat. puterea lampii conven?ionale 75 W Curent nominal 63 mA Tip de curent AC Curent de pornire 0,063 A Frecventa de operare 50/60 Hz Frecven?a re?elei 50/60 Hz Max. numarul lampii pe MCB B10 A 159 Max. numarul lampii de pe MCB B16 A 254 Distorsiune armonica totala 83,70 % Factorul de putere ? 0,50