MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - BANDA COB 24V 4500K 9MM 10W/m* LD-COB24V-20-NEPQ - -
arrow_upward
BANDA COB 24V 4500K 9MM 10W/m* LD-COB24V-20-NEPQ
Preț online
109,53 Lei / buc
× gtvldcob24vn
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
4
Pe stoc 4
TÂRGU MUREȘ 4
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă BANDA COB 24V 4500K 9MM 10W/m* LD-COB24V-20-NEPQ