MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - BANDA COB 24V 2700K 480LED/M 9MM 10W LD-COB24V-20-CBPQ - -
arrow_upward
BANDA COB 24V 2700K 480LED/M 9MM 10W LD-COB24V-20-CBPQ
Preț online
92,26 Lei / buc
× gtvldcob24vc
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
4
Pe stoc 4
TÂRGU MUREȘ 4
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă BANDA COB 24V 2700K 480LED/M 9MM 10W LD-COB24V-20-CBPQ