MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - APLICA TAVAN 20W IP65 3000-6500K MFK20CCT - MFK20CCT -
arrow_upward
APLICA TAVAN 20W IP65 3000-6500K MFK20CCT
Preț online
53,51 Lei / buc
× tr-mfk20cct
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
14
Pe stoc 14
TÂRGU MUREȘ 6
TIMIȘOARA 8
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă APLICA TAVAN 20W IP65 3000-6500K MFK20CCT
Cod TR-MFK20CCT
Nr. articol de livrare MFK20CCT
Descriere:
Potrivit pentru montare pe perete: Da Montare incastrata: Nu Potrivit pentru montare pe suprafata: Da Lampa: LED not exchangeable Cu lampa: Da Soclu (Dulie): Other Material carcasa: Plastic Culoare carcasa: White Tip tensiune: AC Tensiune nominala: 220 -240 V Fara functie de dimmer: Da Clasa de eficienta energetica a lampii incorporate: Other Durata de viata evaluata L70/B50 la 25 de grade Celsius: 25.000 h Grad de protectie (IP): IP65 Clasa de protectie: II Temperatura ambientala evaluata conform IEC62722-2-1: 20 -45 °C Utilizabil ca si iluminat de urgenta: Nu Sursa de alimentare de urgenta integrata: Nu Cu senzor de miscare: Nu Cu senzor crepuscular: Nu Putere sistem: 20 W Flux luminos efectiv: 2.000 lm Temperatura de culoare: 3.000 -6.500 K Indicele de redare al culorilor: 80-89 Latime: 205 mm Inaltime / adancime: 56 mm Lungime: 205 mm Diametrul exterior: 205 mm Temperatura de culoare reglabila: Positions Garantie: 2 an