arrow_upward
APARAT MASURA TESTER UT18C VOLTTEST-UT18C-UNIT
Preț online
282,91 Lei / buc
× vt-volttest
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
4
Pe stoc 4
LUGOJ 2
TIMIȘOARA 2
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă APARAT MASURA TESTER UT18C VOLTTEST-UT18C-UNIT
Cod VT-VOLTTEST
Nr. articol de livrare VOLTTEST-UT18C-UNIT
Descriere:
Testerele de tensiune si continuitate din seria UT18 sunt proiectate pentru testarea tensiunii AC / DC, a tensiunii si fazei trifazate, a continuitatii si multe altele. Aceasta serie este clasificata ca CAT IV 600V si corespunde standardului IP65. Aceasta serie nu trebuie utilizata in sistemele electrice de 110V. Technical details: Gama de tensiune: 6V, 12V, 24V, 50V, 120V, 230V, 400V, 690V Acuratete: 8V±1V, 18V±2V, 38V±4V, 94V±8V,180V±14V, 325V±15V, 562V±24V Test faza de rotatie: Tensiune de operare 100~690V Frecventa 50~60Hz Conductor singular de detectare a tensiunii: Tensiune de operare: 100V ~690V Frecventa: 50Hz~400Hz Test de continuitate: Rezistenta: 0~100kO Indicator sonor si luminos cu LED Test RDC: Tensiune de operare: 240V (50Hz~400Hz) Detectare polaritate: pozitiva si negativa Auto-inspectie: LED sau LCD Nici un test de pornire: Tensiune de operare: 100~690V Protecite IP65 Scalare automata Curent standby: <10uA Mod silentios Alimentare: 1.5 V 2 x Baterii(R03)