MENTAVILL - Magazin virtual de Electricitate pentru clădiri - ACUMULATOR EXTERN POWERBANK 10000mA PBANK-10000-B728BK-CHO - PBANK-10000-B728BK-CHO -
arrow_upward
ACUMULATOR EXTERN POWERBANK 10000mA PBANK-10000-B728BK-CHO
Preț online
70,61 Lei / buc
× vt-pankb728b
Prețurile indicate sunt valabile doar pentru comenzile plasate pe site!
Informații despre stoc:
Pe stoc: Unde este pe stoc?
1
Pe stoc 1
LUGOJ 1
Detalii keyboard_arrow_downkeyboard_arrow_up
Denumire nume completă ACUMULATOR EXTERN POWERBANK 10000mA PBANK-10000-B728BK-CHO
Cod VT-PANKB728B
Nr. articol de livrare PBANK-10000-B728BK-CHO
Descriere:
Powerbank-ul Choetech B728 de 10.000 mAh este o solutie fiabila si eficienta pentru încarcarea rapida a dispozitivelor tale, ideal pentru calatorii, munca sau utilizare zilnica. Permite încarcarea smartphone-urilor, tabletelor si altor dispozitive de mai multe ori, fiind ideal pentru utilizare în deplasare. Tehnologia Power Delivery asigura încarcarea rapida a dispozitivelor compatibile, economisind timp pretios. Echipat cu doua porturi USB-A si un port USB-C, oferind versatilitate în încarcarea diferitelor dispozitive. Protectie împotriva scurtcircuitelor, supraîncarcarii si supraîncalzirii, asigurând siguranta dispozitivelor tale. Capacitate: 10.000 mAh Putere de încarcare: 22.5W Porturi de ie?ire: 2x USB-A: 5V/4.5A, 9V/2A, 12V/1.5A USB-C: 5V/3A, 9V/2.22A, 12V/1.67A Port de intrare: USB-C: 5V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A Dimensiuni: 149.5 x 67.4 x 15.5 mm Material: ABS + PC